Сни з четверга на п’ятницю нерідко називають пророчими. Чи не замислювалися чому?

Вони справді наповнені особливою магією. Тому що п’ятницею керує Венера, яка у сотні разів посилює нашу чутливість та сприйнятливість до сигналів тонкого світу.

“Венеріанські сни” пов’язані з потаємними романтичними бажаннями, а інтуїція цієї ночі настільки загострюється, що вловлює навіть найнезначніші підказки, зашифровані в снах.

Розумієте тепер, чому так важливо, не відмахуватися від п’ятничного сновидіння, а постаратися згадати його якомога докладніше? Також за посиланням https://vistiradio.com.ua/son-snitsya-iz-suboti-na-nedilyu/ читайте до чого сняться сни з суботи на неділю.

Особливо, якщо наснилося, що хтось уві сні дає вам пораду. Постарайтеся вранці відтворити його якомога точніше. Він вам знадобиться. Причому незабаром.

Не менш важливий сигнал – якщо ви, ні з того, ні цього, раптом прокинулися під ранок. Ця підсвідомість спеціально вас розбурхало, щоб віщий сон повністю не стерся з пам’яті. Не поспішайте знову зариватися носом у подушку. Постарайтеся зафіксувати деталі, а вранці обов’язково перевірте з сонником Ванги.

Барвисті сновидіння з четверга на п’ятницю, особливо, якщо уві сні привиділася веселка, яскраві сонячні промені, феєрверк, багаття або свічки, що горять, – щонайменше речей, що означає зміни на порозі, про які давно мріялося.

Віщі сни з четверга на п'ятницю, їхні хибні побратими та сни-перевертні

А покупки, навіть незначні – обіцяють швидке романтичне знайомство. Як і водоспади, струмки, річки, озера та красиві зелені галявини, усіяні квітами, особливо білими.

Але велика помилка думати, що “бляклі” сни, які практично повністю стираються з пам’яті, не мають жодного значення. Якщо ви не можете відновити деталі, спробуйте проаналізувати свої відчуття. Позитивні емоції при пробудженні, коли відчуваєш дивовижний приплив бадьорості і хочеться посміхатися – одна з вірних ознак віщого сну.

Якщо неодмінно хочете згадати деталі, спробуйте зосередитися на відчуттях і подробиці сну потихеньку почнуть спливати у пам’яті. Хоча, як на мене, радість при пробудженні говорить сама за себе. Довіртеся своїм відчуттям, насолоджуйтесь передчуттям щастя і все неодмінно станеться.

Хибні сни

Якщо емоції при пробудженні зі знаком мінус, лякатися не варто. Сни з четверга на п’ятницю, після яких ви відчуваєте тривогу чи смуток – помилкові та до речей жодного стосунку не мають.

Але дуже красномовно говорять про емоційне виснаження і відсутність внутрішнього балансу. Думаю, ви й самі розумієте, що від них відмахуватись теж не варто. Про яку збут мрій може йтися на тлі спустошеності та апатії? Ні про яку!

Сни-перевертні

Їх дуже легко розпізнати. Будь-які сварки, з’ясування стосунків і навіть розставання, що приснилися в ніч із четверга на п’ятницю, є звичайними перевертнями. Але далеко не безневинні. Це сигнал про те, що настав час подивитися на себе з боку: може, стримати амбіції, стати більш терпимою, а може – приборкати непотрібну ревнощі і підозрілість.

Серйозно задуматися варто і над чорно-білими снами. Не важливо, що відбувалося у сновидінні, значення завжди одне – змін не передбачається.

І зовсім не тому, що час не настав. Чорно-білий сон – сигнал підсвідомості: вистачить сидіти, склавши руки, мріючи про нездійсненне. Час струснутися, зняти шапку-невидимку, добровільно напнуту на голову, і зробити хоч щось для себе коханою.