Гімнастика для шиї показана всім. Завдяки їй ви зможете позбавитися больових відчуттів і затиснення в шийному відділі хребта, детальніше про лікування дивіться тут https://mikrocement.com.ua/. Вправи нормалізують кровообіг до головного мозку, за рахунок чого покращуються розумові здібності, пам’ять. Крім того, систематичне виконання розминки для шиї допомагає позбутися головного болю, покращити сон.

5 вправ з гімнастики для шиї

Виконання вправ має і естетичний ефект: за рахунок постійних тренувань шия стає довшою та красивішою, зміцнюються її м’язи. Представлену гімнастику для шиї краще виконувати сидячи на стільці. Не затримуйте дихання під час тренування.

5 простих вправ для шиї: позбавляємося від напруги та болю в шийному відділі (сидячи на стільці)

  1. Нахили голови в сторони

Випряміть спину і розправте груди, плечі опустіть, покладіть долоні на стегна. На рахунок “раз” нахиліть голову вліво, а після невеликої паузи (на “два”) поверніться у вихідне положення. На рахунок «три» нахиліть голову праворуч і за аналогічною амплітудою прийміть стартову позицію. У процесі роботи не допускайте різких рухів та больових відчуттів, рухайтеся плавно. Елемент гімнастики для шиї знімає затисненість із міжхребцевих дисків, використовується для профілактики внутрішньочерепного тиску.

Виконайте 12-14 нахилів всього.

Натисніть на фото, щоб переглянути вправу

  1. Підйоми плечей

Опустіть руки вздовж тулуба. На рахунок «раз» підніміть плечі вгору так, ніби хочете торкнутися ними вух. На рахунок «два» опустіть плечі, після чого зробіть ще кілька аналогічних підходів. У ході роботи не турбуйтеся і не допускайте рухів, що «смикаються», голову залиште в статичному положенні і не нахиляйте її. Не треба сильно втягувати шию у плечі. Виконуйте вправу плавно. Елемент зміцнює шию, розслаблює верхню частину корпусу, усуває мігрені, покращує пам’ять.

Виконайте 12-14 підйомів плечей.

  1. Виведення голови вперед

Випряміть спину, зведіть лопатки, долоні покладіть на стегна. На рахунок “раз” виведіть голову вперед і відчуйте помірне розтягування в задній частині шиї. На «два» поверніться у вихідне положення, трохи втягуючи підборіддя до шиї. Працюйте в середньому темпі та не допускайте ривків. Вправа покращує кровообіг до головного мозку, усуває відчуття закріпаченості м’язів, сприяє нормалізації емоційного стану, прибирає напругу у верхній частині спини.

Виконайте 12-14 повторень.

5 простих вправ для шиї: позбавляємося від напруги та болю в шийному відділі (сидячи на стільці)

  1. Повороти голови у сторони

Вихідне положення аналогічне попередньому вправі. Повільно поверніть голову вправо, поки підборіддя не опиниться на одній лінії з плечем. Після невеликої паузи поверніть обличчям вперед, а потім здійсніть рух головою в ліву сторону. Виконуйте вправу повільно, щоб не спровокувати запаморочення. Ефективна вправа з гімнастики для шиї покращує рухливість хребців, відновлює еластичність шиї та подовжує її, нормалізує сон.

Виконайте 12-14 поворотів всього.

  1. Округлення спини з руками за головою

Зведіть руки на потилиці, а лікті розправте на протилежні сторони. Зведіть лопатки та розправте грудну клітку. На видиху здійсніть нахил верхньою частиною корпусу вперед, трохи округліть спину. Одночасно з цим нахиліть і голову, притисніть підборіддя до грудей. У піковій точці руху зведіть лікті один з одним. На шию руками не тисніть. Затримайтеся на секунду і повільно поверніться у вихідне положення. Така гімнастика для шиї розслаблює верх хребта, сприяє відновленню постави, допомагає розслабитись емоційно та упорядкувати думки.

Виконайте 12-14 повторень.