Гімнастика для шиї показана всім. Завдяки їй ви зможете позбавитися больових відчуттів і затиснення в шийному відділі хребта, детальніше про лікування дивіться тут https://mikrocement.com.ua/. Вправи нормалізують кровообіг до головного мозку, за рахунок чого покращуються розумові здібності, пам’ять. Крім того, систематичне виконання розминки для шиї допомагає позбутися головного болю, покращити сон.
5 вправ з гімнастики для шиї
Виконання вправ має і естетичний ефект: за рахунок постійних тренувань шия стає довшою та красивішою, зміцнюються її м’язи. Представлену гімнастику для шиї краще виконувати сидячи на стільці. Не затримуйте дихання під час тренування.
- Нахили голови в сторони
Випряміть спину і розправте груди, плечі опустіть, покладіть долоні на стегна. На рахунок “раз” нахиліть голову вліво, а після невеликої паузи (на “два”) поверніться у вихідне положення. На рахунок «три» нахиліть голову праворуч і за аналогічною амплітудою прийміть стартову позицію. У процесі роботи не допускайте різких рухів та больових відчуттів, рухайтеся плавно. Елемент гімнастики для шиї знімає затисненість із міжхребцевих дисків, використовується для профілактики внутрішньочерепного тиску.
Виконайте 12-14 нахилів всього.
Натисніть на фото, щоб переглянути вправу
- Підйоми плечей
Опустіть руки вздовж тулуба. На рахунок «раз» підніміть плечі вгору так, ніби хочете торкнутися ними вух. На рахунок «два» опустіть плечі, після чого зробіть ще кілька аналогічних підходів. У ході роботи не турбуйтеся і не допускайте рухів, що «смикаються», голову залиште в статичному положенні і не нахиляйте її. Не треба сильно втягувати шию у плечі. Виконуйте вправу плавно. Елемент зміцнює шию, розслаблює верхню частину корпусу, усуває мігрені, покращує пам’ять.
Виконайте 12-14 підйомів плечей.
- Виведення голови вперед
Випряміть спину, зведіть лопатки, долоні покладіть на стегна. На рахунок “раз” виведіть голову вперед і відчуйте помірне розтягування в задній частині шиї. На «два» поверніться у вихідне положення, трохи втягуючи підборіддя до шиї. Працюйте в середньому темпі та не допускайте ривків. Вправа покращує кровообіг до головного мозку, усуває відчуття закріпаченості м’язів, сприяє нормалізації емоційного стану, прибирає напругу у верхній частині спини.
Виконайте 12-14 повторень.
- Повороти голови у сторони
Вихідне положення аналогічне попередньому вправі. Повільно поверніть голову вправо, поки підборіддя не опиниться на одній лінії з плечем. Після невеликої паузи поверніть обличчям вперед, а потім здійсніть рух головою в ліву сторону. Виконуйте вправу повільно, щоб не спровокувати запаморочення. Ефективна вправа з гімнастики для шиї покращує рухливість хребців, відновлює еластичність шиї та подовжує її, нормалізує сон.
Виконайте 12-14 поворотів всього.
- Округлення спини з руками за головою
Зведіть руки на потилиці, а лікті розправте на протилежні сторони. Зведіть лопатки та розправте грудну клітку. На видиху здійсніть нахил верхньою частиною корпусу вперед, трохи округліть спину. Одночасно з цим нахиліть і голову, притисніть підборіддя до грудей. У піковій точці руху зведіть лікті один з одним. На шию руками не тисніть. Затримайтеся на секунду і повільно поверніться у вихідне положення. Така гімнастика для шиї розслаблює верх хребта, сприяє відновленню постави, допомагає розслабитись емоційно та упорядкувати думки.
Виконайте 12-14 повторень.
Добавить комментарий